Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні триває Тиждень права

0 22

Тиждень права триватиме по всій України з 10 по 15 грудня. Цими днями проводяться майстер-класи провідних юристів, правові конкурси, надання безоплатних правових консультацій для громадян тощо, повідомляє міністерство юстиції України.

Дана правоосвітня акція проводиться щорічно у тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини. Під час церемонії відкриття Тижня права у міністерстві юстиції з вітальною промовою виступили перший заступник Міністра юстиції Інна Ємельянова, перший Президент України Леонід Кравчук, почесні гості заходу – відомі юристи, науковці, політичні діячі, а також представники міжнародних іноземних організацій в Україні.

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Теги:

права людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар