Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні створили земельний банк

0 13

Верховна Рада на вечірньому засіданні о 21:47 годині 6 вересня, ухвалила в цілому законопроект №10043 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”.

Закон вводить в дію державний земельний банк, який має надавати виключно селянським, фермерським, сільськогосподарським підприємствам кредити під не більше 5% від ставки Національного банку.

Законом надаються центральному органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів та його територіальним органам повноваження щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, вилучаючи зазначені повноваження у місцевих державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та Ради Міністрів Автономної Республіки Крим.

Депутат від БЮТ Сергій Сас зазначив, що цей документ не можна розглядати. “Вранці парламент скасував прийняття в цілому відповідного законопроекту, а тепер ми знову його ставимо. Це порушення. Можна повертатися до питання лише на наступний день”, – зазначив Сас.

Теги:

земельна реформа, ринок землі, земельне право

Залиште коментар