Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні створюється Єдиний реєстр досудових розслідувань

0 18

Керівники правоохоронних відомств підписали положення про Створення Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляє УНН.

Під документом підписалися  Генеральний прокурор Віктор Пшонка, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, голова СБУ Ігор Калінін, керівник ДПСУ Олександр Клименко та радник Президента Андрій Портнов.

Реєстр почне функціонувати з 19 листопада.

Єдиний реєстр досудових розслідувань міститиме відомості про всі кримінальні  провадження. За словами В.Пшонки, він унеможливить приховування злочинів.

“Реєстр призначений насамперед для того, щоб пересічний громадянин не ходив за міліціонером,  прокурором чи правоохоронців, слізно прохаючи їх допомогти та захистити від злочинців. Запровадження автоматизованого обліку кримінальних правопорушень стане запорукою прозорості та демократичності при вирішенні заяв та повідомлень про злочини, у першу чергу тих, які надійдуть від громадян”, – сказав В.Пшонка.

Генеральний прокурор повідомив, що наразі вже готовий тестовий варіант Єдиного реєстру досудових розслідувань. Доступ до реєстру матимуть прокуратура, керівники органу досудового розслідування та слідчі.

Теги:

єдиний реєстр досудових розслідувань

Джерело:

УНН

Залиште коментар