Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні створять ювенальну міліцію

0 13

У зустрічі також взяли участь представники структурних підрозділів МВС України та члени громадських організацій, що займаються питаннями захисту прав та законних інтересів дітей.

У подальшому ході зустрічі була презентована Концепція створення ювенальної міліції, яка сприятиме реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей відповідно до Концепції ООН про права дитини

Як повідомляє прес-служба глави держави, згідно Концепції, основною метою діяльності ювенальної міліції є створення дієвої системи захисту прав дітей шляхом здійснення профілактики правопорушень серед дітей, організації розшуку дітей, розкриття злочинів, учинених дітьми та відносно них.

Організаційно-штатна структура буде переформатована, враховуючи зміни напрямку діяльності підрозділів Міністерства внутрішніх справ з репресивно-профілактичного на профілактично-виховний.

Кадрову основу ювенальної міліції повинні складати працівники, які мають вищу юридичну або педагогічну освіту, пройшли військову службу або військову кафедру та мають досвід роботи з дітьми. Крім того, у штаті райміськвідділів міліції обов’язково повинен бути професійний психолог по роботі з дітьми.

Теги:

ювенальна міліція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар