Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні стартувала виборча кампанія

0 11

В Україні почалася кампанія по виборах Президента.

З 20 жовтня по 6 листопада включно політичні партії та їх виборчі блоки, охочі брати участь у виборах, повинні висунути свого кандидата в Президенти, а самовисуванці – заявити про свій намір балотуватися.

До 9 листопада включно кандидати в Президенти або уповноважені представники партій і блоків повинні подати в ЦВК документи для реєстрації кандидата.

Протягом 5 днів з дня подачі документів ЦВК повинен ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в Президенти або відмові в цьому.

До 11 листопада включно вирішується подача в ЦВК повторної заяви про реєстрацію кандидата в Президенти з виправленими документами, їх реєстрація передбачена до 13 листопада.

До 18 листопада ЦВК повинна оприлюднити в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» перелік зареєстрованих кандидатів в Президенти.

Передвиборча агітація дозволена з наступного дня після реєстрації кандидата ЦВК і до кінця 15 січня 2010 року.

Протягом 3 днів після реєстрації кандидата в Президенти ЦВК повинен опублікувати в газетах «Голос України» і «Урядовий кур’єр», а також розмістити на своєму сайті декларацію про його майно і доходи.

Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 27 листопада.

Зарубіжні виборчі ділянки повинні бути створені до 9 грудня.

До 13 грудня кандидати в Президенти або їх представники в територіальних виборчкомах повинні внести до окружних виборчкомів кандидатури до складу дільничних виборчкомів.

Дільничні виборчкоми, зокрема за кордоном, повинні бути створені до 21 грудня.

До 1 січня 2010 року дільничні виборчкоми повинні розіслати кожному виборцю іменне запрошення.

З 2 січня ЗМІ заборонено поширювати інформацію про результати опитування громадської думки про кандидатів в Президенти.

До 9 січня іноземні держави і міжнародні організації безпосередньо або через Міністерство закордонних справ повинні подати в ЦВК пропозиції по реєстрації їх офіційних спостерігачів.

До цього ж терміну ЦВК зобов’язана забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів для голосування.

День голосування на виборах призначений на 17 січня, коли виборці зможуть голосувати з 8:00 до 20:00.

До 22 січня включно окружні виборчкоми повинні підвести підсумки голосування в межах округів, а ЦВК – по зарубіжному округу.

До 27 січня включно ЦВК повинна встановити результати голосування, офіційно оповістити їх і протягом 3 днів оприлюднити в газетах «Голос України» і «Урядовий кур’єр».

Новообраний Президент повинен приступити до обов’язків не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів.

Нагадаємо, 30 вересня ЦВК затвердила календарний план основних організаційних заходів щодо підготовки і проведення виборів Президента.

7 жовтня Конституційний Суд почав розгляд подань Президента Віктора Ющенка і 48 депутатів Верховної Ради про конституційність окремих положень закону «Про вибори Президента».

Джерело:

proUA

Залиште коментар