Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні спрощується митне оформлення авто

0 17

24 червня набув чинності наказ Держмитслужби від 17.03.2008 р. №229, згідно з яким митне оформлення автотранспорту, що ввозиться в Україну для вільного обігу, проводитиметься за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян, яким належить автотранспорт.

Як повідомили в прес-службі Держмитслужби, документом внесено зміни до Правил митного контролю і митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України. Зокрема, огляд автомобілів проводитиметься спільно з працівниками підрозділів ДАІ МВС. Митники, крім огляду авто, оформлятимуть документи контролю доставки автомобіля за призначенням із застосуванням (у відповідних випадках) гарантії такої доставки. Тобто на кордоні здійснюватиметься тільки пропуск цих автомобілів. Очікується, що нововведення удосконалить порядок митного контролю й оформлення автотранспорту, що переміщується через митний кордон України.

Нагадаємо, за I квартал ввезено 1 926 легкових автомобілів (з урахуванням легкового автотранспорту, оформленого із застосуванням пільг), зокрема 55 автомобілів виробництва країн СНД, 1 871 автомобіль виробництва інших країн. З них — 51% (988 од.) становили нові автомобілі, 21% (410 од.) — до 5 років і 28% (528 од.) — більше 5 років.

Залиште коментар