Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні щороку суди розглядають близько 400 справ у сфері інтелектуальної власності

0 18

В Україні щороку суди розглядають близько 400 справ, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності. Про це повідомив заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов.

Приблизно 400 справ, пов’язаних з об’єктами інтелектуальної власності, щороку розглядають суди – господарські, адміністративні чи загальної юрисдикції. Здебільшого справи стосуються питань промислової власності. Є тенденція до їхнього збільшення. На сьогодні у провадженні судів першої, апеляційної та касаційної інстанції перебуває майже 450 судових справ, зокрема, за 2005-2008 рр.”, – повідомив Янов.

Нагадаємо, за інформацією МВС, в Україні в 2011 р. скоєно 929 злочинів у сфері інтелектуальної власності та вилучено незаконної продукції на суму 23 млн грн.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар