Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні щодня відбувається вісім акцій протесту

0 47

Про це повідомив керівник проекту моніторингу Центр дослідження суспільства Володимир Іщенко, презентуючи результати соціологічного моніторингу громадських протестів.

“В цілому, за 15 місяців (з жовтня 2009 року по грудень 2010 року) в Україні зафіксовано понад 3600 протестних дій. Це, приблизно, вісім протестних дій на день”, – сказав експерт.

За його словами, пік акцій протесту був виявлений у жовтні та листопаді минулого року. “Це пов’язано з протестами підприємців проти прийняття Податкового кодексу, протестами навколо закону про місцеві вибори і невизнання результатів виборів”, – заначив він.

Як повідомлялося, за даними соцопитувань 45,3% українців готові взяти участь в акціях протесту проти зростання цін, невиплати зарплат, корупції, політичної ситуації в країні тощо.

Теги:

акції протесту

Джерело:

ТСН

Залиште коментар