Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні щодня відбувається вісім акцій протесту

19

Про це повідомив керівник проекту моніторингу Центр дослідження суспільства Володимир Іщенко, презентуючи результати соціологічного моніторингу громадських протестів.

“В цілому, за 15 місяців (з жовтня 2009 року по грудень 2010 року) в Україні зафіксовано понад 3600 протестних дій. Це, приблизно, вісім протестних дій на день”, – сказав експерт.

За його словами, пік акцій протесту був виявлений у жовтні та листопаді минулого року. “Це пов’язано з протестами підприємців проти прийняття Податкового кодексу, протестами навколо закону про місцеві вибори і невизнання результатів виборів”, – заначив він.

Як повідомлялося, за даними соцопитувань 45,3% українців готові взяти участь в акціях протесту проти зростання цін, невиплати зарплат, корупції, політичної ситуації в країні тощо.

Теги:

акції протесту

Джерело:

ТСН

Комментарии