Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні проживає понад 5 млн мігрантів

0 19

В Україні проживає понад 5 млн мігрантів. Про це йдеться в в новій доповіді Департаменту ООН з економічних і соціальних питань, повідомляє прес-служба ООН.

За даними авторів доповіді, кількість мігрантів в Україні становить 11,4% усього населення країни. Також наголошується, що з 2000 року кількість мігрантів в Україні зменшилася на 0,5%, а з 1990 по 2000 р. – на 2,2%.

За даними ООН загальна кількість мігрантів у світі становить 232 млн осіб, це 3,2% населення землі. Найбільше число мігрантів зосереджено в 10 країнах, включаючи США, Російську Федерацію, Німеччину і Саудівську Аравію. А найбільші потоки мігрантів перетинають кордон між Мексикою та США.

Також в десятці головних міграційних коридорів – Росія – Україна (3,5 млн мігрантів), Україна – Росія (2,9 млн).

Доповідь була підготовлена напередодні глобального саміту з міграції та розвитку, який відбудеться 3-4 жовтня в рамках 68- ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Його завдання – визначити конкретні заходи щодо зміцнення співробітництва в галузі оптимізації позитивного впливу міграції для самих мігрантів і приймаючих країн та зменшення її негативних наслідків.

Теги:

міграція

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар