Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні погіршилися умови демократії

0 12

Американська неурядова організація Freedom House у своєму рейтингу за 2010 рік виключила Україну із категорії “вільних” країн, перевівши її до категорії “частково вільних”.

Про це йдеться в щорічній доповіді Freedom House щодо громадських свобод та дотримання демократичних принципів у 194-х країн світу, повідомляє УНІАН.

Загалом Freedom House відзначає погіршення упродовж 2010 року рівня демократичних свобод у 25 країнах світу. Крім України, це Афганістан, Бахрейн, Бурунді, Камбоджа, Кот д’Івуар, Джібуті, Єгипет, Ефіопія, Фіджі, Франція, Гвінея-Бісау, Гаїті, Угорщина, Іран, Кувейт, Латвія, Мадагаскар, Мексика, Руанда, Шрі-Ланка, Свазіленд, Таїланд, Венесуела та Замбія.

Крім того, у доповіді зазначається, що у Китаї, Єгипті, Ірані, Росії та Венесуелі спостерігається посилення репресивних заходів.

Зазначимо, що у рейтингу Freedom House за 2009 рік Україна була єдиною країною, яка зуміла відстояти статус «вільної виборчої демократії» на всьому просторі колишнього СРСР, не враховуючи країн Балтії.

Теги:

демократія, права і свободи людини і громадянина

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар