Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні планується провести Міжнародний форум з інтелектуальної власності

0 11

Голова Державної служби інтелектуальної власності Микола Паладій повідомив про підготовку Міжнародного форуму, який у 2013 році буде вперше організований в Україні спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. На Форум будуть запрошені фахові міністри, широке коло спеціалістів з інтелектуальної та промислової власності, авторського права. Про це М.Паладій повідомив під час урочистостей з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

З нагоди відзначення 26 квітня Міжнародного дня інтелектуальної власності Міністр юстиції Олександр Лавринович привітав фахівців Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності, що належить до сфери управління Міністерства юстиції. На сьогодні в Центрі працюють 3 доктора наук, 4 кандидати наук, 17 судових експертів, 3 оцінювача. Більшість співробітників Центру мають по 2-3 вищі освіти.

Так, наприклад, у 2010 році було проведено 76 експертиз (з них 21 з кримінальних питань), у 2011 році – 94 експертизи (з них 33 – пов‘язані з кримінальними справами ). Протягом І кв. 2012 року здійснено 29 експертиз (більшість – справи з кримінальних питань).

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності створений також у структурі НАПрНУ. Його діяльність спрямована на тісну співпрацю з органами державної влади. Результати проведених Інститутом експертиз найшли своє впровадження в діяльності правоохоронних і судових органів, а також органів державної влади. Зокрема, у сфері розвитку законодавства з питань інтелектуальної власності цим Інститутом внесено 27 законопроектів і змін в діючі закони та інші нормативні акти. А також постійно проводяться  теоретико-практичні дослідження актуальних питань становлення та подальшого розвитку права інтелектуальної власності на рівні національного, європейського та міжнародного законодавства.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар