Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні нарахували 3770 офіційних мільйонерів і 4 мільярдери

0 18

Міністерство доходів і зборів України в рамках декларативної кампанії 2013 роки прийняло і обробило 665 тис. декларацій про доходи, отримані в 2012 році, на загальну суму 48,7 млрд грн., з яких 24 млрд грн. задекларували 3770 мільйонерів, що проживають в Україні. Про це повідомили в прес-службі міністерства.

Згідно повідомленню, доходи в об’ємі більше 1 млрд грн. задекларували 4 громадяни України.

Крім того, Міндоходів має намір з січня 2014 року розсилати нагадування про необхідність задекларувати доходи, отримані в 2013 році, по електронній пошті, оскільки за такий спосіб повідомлення висловилися 99% із 3,4 тис. респондентів, що взяли участь в спеціальному опитуванні Міндоходів впродовж липня.

У 2012 році в органи податкової служби декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2011 році, подали 624,6 тис. громадян України. Загальна сума задекларованого громадянами доходу склала 36,6 млрд грн.

У червні 2013 року міністр доходів і зборів Олександр Клименко заявляв, що міністерство в співпраці з іноземними консультантами розраховує до вересня розробити і представити на загальне обговорення власну модель загального декларування доходів громадян. А сама практика загального декларування доходів може бути введена вже в 2014 році, коли профільні служби досконально вивчать кращий світовий досвід в цій сфері.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар