Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні набрав чинності закон щодо протидії корупції і організованої злочинності.

0 33

В Україні набрав чинності закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ запобігання, протидії, припинення корупції і організованої злочинності та виконання комітетами Верховної Ради України контрольних функцій”. Закон №1692-VI, ухвалений парламентом 23 жовтня 2009 р., опублікований сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно із документом, створення і ліквідація відділів і відділень по боротьбі з організованою злочинністю в містах затверджується рішенням Кабінету міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ України, погодженим з комітетом Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначається на посаду і звільняється з посади за рішенням Кабінету міністрів України за поданням міністра внутрішніх справ, погодженим з комітетом Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і є першим заступником міністра внутрішніх справ України.
Заступники начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, начальники управлінь Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посаду і звільняються з посад міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальник слідчого управління Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України за посадою є заступником начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, а начальники слідчих підрозділів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі – заступниками начальників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар