Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні може з’явитися Патентний суд

0 24

Державна служба інтелектуальної власності вивчає можливості створення в Україні Патентного суду.

Про це заявив перший заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов у коментарі Тиждень.uа. “В українській судовій практиці є випадок, коли порушник авторських прав отримав реальне позбавлення волі”, – сказав Янов.

За його словами, як показує практика, в Україні найбільше порушуються права на аудіовізуальні твори та комп’ютерні програми. Так, за 2012 рік за результатами перевірок направлено до суду 96 протоколів про адміністративні правопорушення. У правопорушників вилучили 26,5 тис. примірників контрафактної продукції, зазначив чиновник.

За словами Янова, українці більш активно захищають свої права у судах, ніж кілька років тому, і кількість таких справ постійно зростає. “В основному в судах вирішуються питання порушення на такі об’єкти інтелектуальної власності як торгові марки, але і з авторських прав є приклади судової практики. Саме це дає нам підстави вивчати питання про можливість створення в Україні Патентного суду, суду, який би займався питаннями інтелектуальної власності”, – заявив Янов.

Теги:

інтелектуальна власність, патент, авторське право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар