Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні майже мільйон людей перебувають у місцях несвободи

0 11

Такі дані на прес-конференції оприлюднили представники Харківського інституту соціальних досліджень (ХІСД).

Представники ХІСД до місць несвободи в Україні врахували не лише установи пенітенціарної системи та міліції, як традиційно звикли вважати. Сюди увійшли заклади, які належать міністерству охорони здоров’я, міністерству освіти і науки та міністерству соціальної політики, повідомляє Радіо “Ера”.

“Таким чином місцем несвободи визнається не тільки тюрма чи ізолятор, а й психоневрологічний інтернат, психіатрична лікарня, будинок дитини, школа-інтернат, пункт тримання мігрантів та навіть військова частина. На сьогоднішній день кількість місць несвободи складає близько 5,5 тисяч, де можуть утримуватись близько мільйона українців”, – зазначив провідний експерт ХІСД Андрій Черноусов.

Він також додав, що багато місць несвободи в Україні такими не вважаються і це дає підстави для зловживань. До того ж, поміщені в такі місця люди не мають доступу до медичної та юридичної допомоги, інформації, незалежних програм реабілітації, адаптації та соціалізації. Людина може залишатися в стаціонарних закладах усе своє життя переводячись із одного в інший без шансу повернутися у суспільство.

Теги:

місця позваблення волі

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар