Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні готуються масові перевірки з пошуку «зарплат у конвертах»

0 20

За рахунок боротьби із зарплатами «у конвертах» Міністерство фінансів планує залучити в бюджет додатково 10.25 млрд.грн. Про це йдеться в проекті держбюджету-2010, текст якого мають у своєму розпорядженні «Экономические известия».

Проект передбачає встановлення розміру індикативної заробітної плати для окремих секторів економіки (для обліку при нарахуванні і сплати податку на доходи фізосіб і внесків до соцфондів).

При цьому в планах уряду – відмінити мораторій на перевірки, встановлений Кабміном Юлії Тимошенко з метою «обліку громадян, з якими належним чином не оформлені трудові відносини».

«Іншими словами, після прийняття держбюджету у діючому вигляді по всіх підприємствах пройдуться податкові інспектора, які будуть настійливо рекомендувати підвищити зарплати до встановленого урядом рівня і паралельно вишукуватимуть працівників без оформлених трудових книжок», – пише видання.

Нагадаємо, сьогодні проект бюджету буде розглянуто на Кабміні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар