Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні дефіцит номерних знаків

0 32

Минулого тижня в Київському регіоні почався дефіцит транзитних номерів в Міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділах (МРЕВ), що практично ускладнило можливість купити або продати автомобіль.

Співробітники МРЕВ вважають, що в зупинці авторинку України винна ДАІ, що припинила видачу номерних знаків. В ДАІ вже поспішили повідомити, що була затримка на заводі, який не встигає виготовляти номера на всю країну.

В кінці минулого тижня співробітники Головного управління ДАІ в Києві пообіцяли, що незабаром номери отримають всі автомобілі. Проте ситуація не змінилася, пишуть Коментарі.

У листопаді 2010 року тендер по виробництву транзитних номерних знаків, оголошений Міністерством внутрішніх справ, виграло Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України. За договором НВО отримало замовлення на постачання 1,157 млн. одиниць на суму 133 млн. 696 тис. грн.

У Казенному науково-виробничому об’єднанні завірили, що вже зробили позапланові відвантаження. Тому найближчим часом проблема буде вирішена.

«У нас, як виробників, особливих проблем з виготовленням ніколи не немає. Якщо вчасно заявки надаються, ми їх вчасно виконуємо. Якщо в ланцюжку замовлення відбувся збій, спочатку салони надають замовлення в МРЕО, а останні – в міністерство, потім від них лише приходить до нас, то виходить резонанс, оскільки номерів немає, а ми замовлення ще не отримали», – пояснив комерційний директор НВО Іван Слободянюк.

Теги:

ДАІ, МРЕВ

Джерело:

Фокус

Залиште коментар