Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні буде створено реєстри експертів у сфері юриспруденції та адвокатів, що мають досвід представництва інтересів держави в закордонних судах

0 17

Міністерство юстиції та Міністерство закордонних справ пропонують утворити в Україні Реєстр юридичних радників, які мають досвід позитивного представництва прав та інтересів держави в закордонних юрисдикційних органах, та Реєстр експертів та фахівців в сфері юриспруденції. Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук.

Відповідний проект спільного наказу Міністерства юстиції України та Міністерства закордонних справ України виставлено на сайті Мін’юсту для надання зауважень та пропозицій.

За словами Міністра юстиції, створення подібних реєстрів обумовлено необхідністю підвищення ефективності та прискорення процедури залучення юридичних радників для представництва інтересів України в закордонних судах. Реєстри являтимуть собою інформаційні бази юридичних фірм та компаній, що відповідають встановленим вимогам та можуть бути залучені до забезпечення захисту інтересів держави Україна у закордонних юрисдикційних органах.

Крім того, передбачається, що наявність подібних інформаційних баз буде корисною не лише для підвищення ефективності захисту прав та інтересів України під час розгляду справ у закордонних юрисдикційних органах, але й для оперативного усунення можливостей подання до України позовів у закордонні суди.

Залиште коментар