Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні 2 млн нерозкритих злочинів

0 18

“Якщо знову ж повернутися до злочинів минулих років, які залишилися нерозкритими, то їх близько 2 мільйонів. Ви розумієте, що це не може бути процес одного дня і навіть місяця”, – зазначила чиновниця. “Я озвучила цифри, скільки тільки упродовж одного місяця внесено до реєстру, а плюс іще йдуть і злочини минулих років”, – додала вона.

Водночас, за словами Кидисюк, у Міністерстві внутрішніх справ на 20 січня масив нерозкритих злочинів налічував майже 6,5 тисяч навмисних убивств.

Кидисюк запевняє, що  процес перенесення інформації до Єдиного реєстру відбуватиметься поетапно.

“Він буде поступовим, поетапним. Насамперед переносяться ті, де встановлюються особи, які вчинили ці кримінальні правопорушення, а також ті, в яких відновлено досудове розслідування”, – уточнила представник ГПУ.

Вона також наголосила, що вищезгадані 2 мільйони нерозкритих злочинів охоплюють всі роки, починаючи з 90-х.

“Там, де не минули терміни притягнення особи до кримінальної відповідальності. Вони всі перебувають на обліку і, відповідно, будуть перенесені до Єдиного реєстру”, – підсумувала Кидисюк.

Теги:

ГПУ

Джерело:

Український тиждень

Залиште коментар