Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В уанеті запустили онлайнову біржу депозитів

0 41

Компанія «Українська тендерна система» запустила новий веб-сервер-сервіс для користувачів українського сегменту Інтернету під назвою «Біржа депозитів», за допомогою якого можна продавати і купувати банківські депозити.

На сайті deposit.tender.ua виставляються на продаж депозити в банках України, в яких не можна зняти гроші через мораторій на задоволення вимог кредиторів. Також бажаючі можуть робити пропозиції про погашення кредитів депозитними внесками в обмін на отримання якої-небудь суми готівкою.

Найчастіше на сайті трапляються депозити таких банків, як «Укрпромбанк», «Надра», «Промінвестбанк», «Родовід Банк», «Укрсоцбанк» та інші.

Цей проект був запущений у рамках сайту tender.ua — популярної системи електронних закупівель, яка також надає своїм користувачам низку інших сервісів.

Залиште коментар