Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В столиці спіймали кілера

0 18

Працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю  МВС України затримали громадянина Грузії, який   розшукувався правоохоронними органами цієї держави за скоєння  вбивства.. Про це повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

За словами правоохоронців, в жовтні  в центрі Тбілісі  був знайдений труп з чисельними вогнепальними пораненнями. Поліція встановила що до скоєння злочину причетний 50-річний мешканець грузинської столиці. За деякими даними він хотів помститися за вбивство свого близького родича, але загиблий чоловік не був причетний до цієї справи.  Затримати вбивцю по гарячих слідах не вдалося. Йому заочно пред’явлено  звинувачення в умисному  вбивстві при обтяжуючих обставинах і він оголошений у міждержавний розшук. За інформацією грузинської поліції,  цей чоловік виїхав до України за чужими документами. Відповідно правоохоронні органи Грузії звернулися за допомогою  в розшуку та затриманні  небезпечного зловмисника до своїх українських колег.

Для допомоги закордонним колегам були задіяні найбільш досвідчені працівники Главку, які  за лічені дні змогли встановити конкретне місцезнаходження злочинця, незважаючи на те, що він дотримувався правил конспірації. Чоловік  мешкав у Києві, в одній зі зйомних  квартир.

У ході спецоперації, проведеної ГУБОЗ із залученням підрозділу «Сокіл»,  розшукуваного затримано. За його словами, він прибув до української столиці щоб вчинити вбивство «чергової» особи, яку також запідозрив у смерті родича. При ньому  знаходилася фотокартка майбутньої  жертви.   

На даний час вирішується питання щодо екстрадиції фігуранта до Грузії.  

Крім того, убозівці затримали  його приятеля-земляка, який  обґрунтовано підозрюється  в  скоєнні тяжких  злочинів на території України.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар