Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В школах з’явиться спецкурс про податки

0 17

Цього року у старшокласників у програмі з’явиться новий спецкурс – основи податкових знань. Як повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України, зараз відомство спільно з Міністерством науки і освіти розробляє повноцінний курс з основ податкових знань для учнів 9-11 класів.

“Предмет поступово вводитиметься до навчального курсу загальноосвітніх навчальних закладів, – наголошується в повідомленні. – Учні будуть вивчати основи податкової грамотності, свої права та обов’язки як майбутніх платників податків і важливість оподаткування для сталого розвитку суспільства в цілому. Першим з друку вийде підручник для 9-х класів”.

Підручник складатиметься з чотирьох розділів. Перший буде присвячено історії розвитку податкової справи, основним етапам становлення податкової системи України і напрямам сучасної податкової політики. Другий – податковій політиці держави і механізмам оподаткування. У третьому розповідатиметься про основи податкового законодавства і принципи функціонування податкової системи. У четвертому розділі йтиметься про права та обов’язки учасників податкових правовідносин.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар