Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Шаповал: «КС перетворився на відносно дешевий інструмент рішення складних справ»

0 15

Голова ЦВК Володимир Шаповал дав інтерв’ю газеті «Дзеркало тижня-Україна». Він висловив свою думку, зокрема, про роль і місце Конституційного Суду України. «Що б ми не робили з Конституційним судом, це нагадуватиме перестановку меблів в борделі. Справжня проблема в іншому: де знайти людей з відповідною правосвідомістю, відповідною правовою культурою. Я вже не говорю про порядність. Серед потенційних кандидатів в судді КС, на мою думку, небагато людей адекватних», — вважає В.Шаповал.

Крім того, він висловив думку, що сучасний КС складно забезпечити від зовнішнього впливу. «У деяких суддів КС, якщо вони не отримують інструкції, в очах з’являється собача туга по палиці. Я це особисто спостерігав, працюючи представником президента в Конституційному суді. Про що ми говоримо, якщо рішення деяким суддям пишуть недосвідчені працівники апарату. А вони, судді, читають їх з помилками, не розуміючи, про що, власне, йде мова», – відзначив він.

Теги:

Конституційний суд України

Залиште коментар