Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Румунії двох осіб засуджено за шпигунство на користь України

0 12

За шпигунство на користь України засуджено до дванадцяти з половиною років в‘язниці офіцера міноборони Румунії Флорічела Акіма та його спільника болгарина Петра Зікулова, повідомляє proUA за матеріалами «Сегодня».

Акім та Зікулов були затримані більш ніж року тому в Бухаресті за підозрою у витоку секретних матеріалів за кордон. За даними слідства, в 2002—2008 роках за 800—1000 євро Флорічел Акім продавав секрети  Петру Зікулову, а той передавав їх українській стороні.
Затримання тоді співпало з суперечкою навколо острова Зміїний, та призвело до досить великого, хоч і малопомітного для широкої громадськості скандалу — Бухарест вислав військового аташе України Сергія Ільницького, а Київ — румунського аташе з оборони Філіпа Раду і секретаря генконсульства в Чернівцях Юстініана Фокша.
Незважаючи на те, що вже тоді були великі сумніви в тому, на користь якої країни шпигували Акім і Зікулов (були підозри, що на користь Росії), суд вказав саме Україну.

Джерело:

proUA

Залиште коментар