Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Росії набув чинності закон про домашній арешт

0 32
З 10 січня у Росії набули чинності зміни до Кримінального кодексу, які запроваджують покарання у вигляді обмеження волі. Закон був підписаний президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим 29 грудня 2009 року.

Домашній арешт застосовуватиметься як основний вид покарання за злочини незначного ступеня тяжкості строком від 2 місяців до 4 років.

Також такий вид покарання на термін від 6 місяців до 2 років може бути застосований як додатковий до позбавлення волі за окремі тяжкі і особливо тяжкі злочини.

Для нагляду за засудженими передбачається використовувати електронні браслети, що повідомлятимуть про місцезнаходження арештанта, а також аудіовізуальні технічні засоби.

У Федеральній службі виконання покарань вважають, що “домашній арешт” врятує від в’язниці сотні тисяч людей. Цей вид покарання може бути призначений приблизно 113 тисячам засудженим щорічно.

Зокрема, обмеження волі може бути призначене за наклеп, образу, крадіжку, шахрайство, привласнення або розтрату. Також під домашній арешт можна буде потрапити і за пограбування.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар