Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В регіонах розпочалися круглі столи для адвокатів з питань надання безоплатної правової допомоги

0 13

Як повідомили в прес-службі міністерства юстиції, до 18 квітня у кількох обласних центрах України пройде перша серія круглих столів: у м. Рівне – для представників адвокатської спільноти Рівненської, Львівської, Волинської та Житомирської областей; у м. Суми – для представників Сумської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей;  у м. Івано-Франківськ – для представників Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей; у Києві – для представників столиці та Київської області.

До участі у круглих столах будуть також залучені представники від головних управлінь юстиції у регіонах – начальники районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних управлінь юстиції, голови комісій з проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, члени комісії з числа представників кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури відповідних адміністративно-територіальних одиниць,

Відбудеться обмін досвідом щодо організації  конкурсу адвокатів у регіонах та заохочення до участі у ньому адвокатів. Планується також обговорити питання співпраці органів юстиції, кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури та громадських організацій адвокатів  щодо організації та проведення конкурсу.

Нагадаймо, до 1 січня 2013 року Міністерство юстиції утворить при управліннях юстиції в областях, містах Києві та Севастополі центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такі центри надаватимуть допомогу у складанні процесуальних документів, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, захисті від обвинувачення.

Крім того, на сьогодні, в Україні вже реалізовано можливість отримання громадянами України безоплатної первинної юридичної допомоги, зокрема, на базі 745 громадських приймалень, що були створені при територіальних управліннях юстиції. Такі ж громадські приймальні будуть створені при органах виконавчої влади Автономної Республіки Крим, територіальних органах центральних органів виконавчої влади, місцевих органах виконавчої влади.

У повному обсязі, передбаченому Законом, всі види безоплатної правової допомоги надаватимуться всім категоріям осіб з 1 січня 2017 року.

Теги:

безоплатна правова допомога, міністерство юстиції України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар