Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Онопенко заявив про вкрай низький рівень фінансування судової системи в 2009 р.

0 18

Голова Верховного суду Василь Онопенко заявляє про вкрай низький рівень фінансування судової системи у 2009 р. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, якщо минулого року фінансування судів здійснювалось на рівні 50-60% від запланованого в бюджеті, то в 2009 р. ця цифра складає 10-15%. Такий брак коштів призводить до того, що судді вимушені за власні кошти оплачувати поштову кореспонденцію та інші витрати, наголосив голова Верховного суду.

В.Онопенко заявив також, що не вистачає коштів для доставки заарештованих до залу суду. Він зазначив, що судді у 2009 р. не отримують встановлені законодавством надбавки та доплати до зарплати через мале фінансування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар