Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Окружному адмінсуді м. Києва розпочалися попередні слухання щодо законності постанови ВР про скасування місцевих виборів.

0 12
В Окружному адміністративному суді м. Києва розпочалися попередні слухання за позовами 9 фізичних осіб щодо законності постанови Верховної Ради (ВР) України про скасування місцевих виборів, призначених на 30 травня ц.р., передає кореспондент РБК-Україна.
Наразі суддя у даній справі Ігор Качур вирішує питання стосовно об’єднання цих позовів у одне провадження. Як повідомили РБК-Україна в суді, нардеп від фракції БЮТ Геннадій Задирко наполягає на тому, щоб дану справу суд розглядав колегіально за участю трьох суддів.
Позивачі у даній справі вважають, що ВР, ухваливши постанову про скасування виборів, призначених на 30 травня ц.р., порушила їхні права обирати та бути обраними до органів місцевого самоврядування.
Нагадаємо, одним з основних мотивів скасування виборів народні депутати вважали відсутність коштів у державному бюджеті на проведення виборів.
Також нагадаємо, що до Конституційного суду України (КСУ) було спрямовано подання стосовно конституційності постанови ВР про скасування місцевих виборів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар