Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одеському морпорту вилучена рекордна партія кокаїну

0 40
У ході спільної операції співробітниками Служби безпеки України та Державної митної служби у взаємодії з Адміністрацією по боротьбі з наркотиками США (DЕА) та Державною прикордонною службою було викрито канал незаконного постачання кокаїну з країн Латинської Америки до Європи.
3 липня 2010 р.. під час митного догляду судна «SAN FERNANDO» , яке прибуло з Чілі до Одеського морського торгівельного порту, правоохоронці виявили 34 металеві труби з подвійними стінками, між якими знаходилось понад 582 кг 350 г важкого наркотичного засобу – кокаїну.
Раніше, 29 червня  правоохоронці виявили на тому ж судні 152 кг кокаїну, які були приховані у спеціально обладнаних схованках в середині 200 дерев’яних дошок.
Встановлено, що наркотичний вантаж був відправлений з Болівії. Контейнери завантажувались у Чилі та прямували морським шляхом на адресу одного з українських товариств. Згодом наркотичний вантаж планувалось переправити через Молдову до країн ЄС. За експертними висновками, вилучений контрабандний товар на ринках Європи коштував би понад 61 млн. доларів США.
За фактом контрабанди наркотичних засобів митними органами, порушено кримінальну справу, тобто за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Теги: Новини права, торгівля наркотиками, міжнародне співробітництво, наркоторговля, контрабанда, новости права

Залиште коментар