Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одеській юракадемії обговорили хід реформування ВРЮ

0 20

В Одесі у приміщенні зали засідань Вченої ради Національного університету “Одеська юридична академія” розпочала роботу науково-практична конференція “Конституційно-правовий статус Вищої ради юстиції: позиції теорії та практики”. Організаторами заходу є Вища рада юстиції, Національний університет “Одеська юридична академія” та Проект USAID “Справедливе правосуддя”. Про це повідомили у прес-службі президента Національного університету “Одеська юридична академія”, народного депутата Сергія Ківалова.

Участь у роботі конференції взяли голова Вищої ради юстиції, кандидат юридичних наук Володимир Колесниченко, член Вищої ради юстиції, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань правосуддя Валерій Бондик, перший Голова Вищої ради юстиції, Голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов, керівник Проекту USAID “Справедливе правосуддя” Девід М. Вон та заступник керівника проекту Наталя Петрова, професор кафедри організації судових та правоохоронних органів Національного університету “Одеська юридична академія”, доктор юридичних наук Валентин Долежан, завідувач кафедри організації судових і правоохоронних органів Національного університету “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого” Іван Марочкін, голова Київського апеляційного адміністративного суду Володимир Маслій, інші судді, науковці, експерти.

У своєму виступі, В.Колесниченко, зокрема, наголосив, що до повноважень оновленої Вищої ради юстиції доцільно віднести питання притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів місцевих і апеляційних судів, прийняття остаточних рішень з питань суддівської кар’єри, впорядкування і визначення повноважень у процедурі добору кандидатів на посади суддів тощо.

За підсумками роботи конференції планується сформувати пропозиції щодо статусу та повноважень Вищої ради юстиції та передати їх до Конституційної Асамблеї.

Теги:

Вища рада юстиції

Джерело:

УНН

Залиште коментар