Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одеській обл. проти судді порушено 12 кримінальних справ за фактом отримання хабара.

0 17

В Одеській області за матеріалами СБУ за фактом незаконного отримання коштів проти судді порушено 12 кримінальних справ. Про це журналістам повідомила сьогодні прес-секретар СБУ Марина Остапенко, передає кореспондент РБК-Україна. Слідством встановлено 27 фактів отримання хабара за розгляд судових справ на користь зацікавлених осіб. В більшості випадків суддя отримував гроші на своєму робочому місці.

Справу, порушену за матеріалами СБУ, розслідує Генеральна прокуратура. Суддю відсторонено від виконання службових обов”язків. Крім того, порушено кримінальну справу проти посередників та посібників судді – всього 5 кримінальних справ. Досудове слідство у справі завершено, воно тривало півтора роки. Кримінальну справу розгляне один із судів Вінницької області.

Крім того, за інформацією М.Остапенко, співробітники СБУ затримали “на гарячому” заступника начальника управління ветеринарної медицини м. Рівне в момент отримання ним хабара від підприємців. Він вимагав гроші за вільну торгівлю м”ясом на одному з продовольчих ринків міста.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар