Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одесі зібралися фахівці з медичного права

0 14

В Одесі проходить триденна V Всеукраїнська (ІV Міжнародна) науково-практична конференція з медичного права “Медичне право України: законодавче забезпечення царини охорони здоров’я (генезис, міжнародні стандарти, тенденції розвитку й удосконалення)”.

Організаторами конференції виступили Всеукраїнська громадська організація “Фундація медичного права та біоетики України”, Міністерство охорони здоров’я України, Одеський національний медичний університет, Одеська обласна державна адміністрація, Управління охорони здоров’я Одеської міської ради.

У конференції беруть участь понад 300 учасників, з-поміж яких близько 60 зарубіжних експертів, зокрема фахівці з Російської Федерації, Республіки Польщі, Чеської Республіки, Республіки Вірменії, Республіки Молдови, Республіки Білорусь, Республіки Азербайджан, Турецької Республіки, Республіки Хорватії, Китайської Народної Республіки.

Учасники науково-практичного заходу поділились досвідом, обговорити ключові питання, пов’язані з проблематикою законодавчого забезпечення царини охорони здоров’я, у т.ч. міжнародні стандарти та зарубіжний досвід, удосконалення управлінських механізмів у цій галузі й інтеграційні процеси з іншими суміжними сферами, підвищення рівня інституційної спроможності закладів охорони здоров’я, зокрема фінансово-господарський контекст, а також правозахисні, правореалізаційні й правозастосовні механізми в галузі медичного права.

За результатами роботи конференції буде прийнято резолюцію, в якій відображатимуться домовленості учасників цього науково-практичного заходу, сфокусовані на нормотворенні у сфері охорони здоров’я, визначенні підвалин Національної концепції розвитку медичного права, імплементації навчально-наукових новел, а також на багатовекторній державницькій, професійній, громадській діяльності, яка спрямована на захист прав людини у сфері охорони здоров’я.

Теги:

медичне право

Залиште коментар