Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Одесі на одному хабарі попалися суддя, його помічник і адвокат

0 18

Співробітники Управління СБУ і прокуратури Одеської області затримали суддю районного суду Одеси за підозрою в хабарництві.

Як повідомив сьогодні керівник прес-групи УСБУ Ігор Скуртов, «суддя вимагав і одержав хабар у розмірі 5 тис. дол., обіцяючи звільнити від кримінальної відповідальності жителя Одеси».

Першу частину хабара у розмірі 1 тис. дол. суддя одержав через свого помічника, а другу частину обумовленої суми в об’ємі 4 тис. дол. повинен був передати адвокат. Але у момент передачі підприємцем грошей адвокат був затриманий правоохоронцями, після цього затримані суддя і його помічник.

Як уточнив Скуртов, відносно судді прокуратурою порушена кримінальна справа за ознаками ч.2 ст. 368 КК України, а відносно його помічника і адвоката – за ознаками ч. 5 ст. 27 і ч. 2 ст. 368 УК України (посередництво при вимозі хабара).

Джерело:

proUA

Залиште коментар