Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.о. глави ВАСУ заявив, що гербову печатку суду ніхто не втрачав

0 25

Призначений президією Вищого адміністративного суду виконуючим обов’язки голови цього суду Олександр Пасенюк спростовує заяву першого заступника голови Вищого адмінсуду Миколи Сіроша про втрату гербової печатки суду.

Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські новини».

«Як голова Вищого адміністративного суду я заявляю всім представникам засобів масової інформації, всім зацікавленим особам, що гербова печать Вищого адміністративного суду ніколи не губилася, вона зберігається в спеціальному місці в кабінеті голови Вищого адміністративного суду», – сказав він.

При цьому він продемонстрував саму гербову печатку.

Пасенюк відзначив, що розцінює таку заяву як провокацію, направлену на дестабілізацію роботи Вищого адмінсуду напередодні президентських виборів.

Він відзначив, що у випадку якщо буде виготовлена нова печатка, вона вважатиметься недійсною, і у такому разі Вищий адмінсуд звернеться в правоохоронні органи для порушення кримінальної справи.

Він також відзначив, що Вищий адмінсуд звернувся в Міністерство внутрішніх справ із заявою про відсутність необхідності у виготовленні нової печатки (один з підрозділів МВС виготовляє таку печатку).

Пасенюк додав, що також готується звернення в Генеральну прокуратуру для перевірки інформації, хто розмістив заяву про втрату гербової печатки від імені Сіроша.

Нагадаємо, раніше в оголошенні, надрукованому в газеті «Урядовій кур’єр», Сірош заявив, що гербова печатка Вищого адмінсуду була втрачена.

21 грудня 2009 президія Вищого адмінсуду, а 24 грудня і Конференція суддів адміністративних судів поклали виконання обов’язків голови суду на колишнього голову цього суду Пасенюка, термін повноважень якого на цій посаді закінчився 22 грудня.

25 грудня Рада суддів відмінила ці рішення, визнавши при цьому законними дії Сіроша, який призначив себе в.о. голови цього суду.

Апарат Вищого адмінсуду і міністр юстиції Микола Оніщук вважають повноважним головою суду Пасенюка.

Вищий адмінсуд є головним судом при оскарженні справ, пов’язаних з виборами в органи державної влади.

Джерело:

proUA

Залиште коментар