Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В МВС визнали зростання злочинності, що стала загрозою суспільству

0 15

Злочинність стала однією із загроз національній безпеці держави. Про це йдеться у зверненні Колегії Міністерства внутрішніх справ України до особового складу органів внутрішніх справ України та військовослужбовців внутрішніх військ, текст якого розміщено на сайті МВС.

Це звернення сьогодні, 7 лютого, на відеоселекторній нараді керівництва МВС України за участю керівників територіальних підрозділів внутрішніх справ оголосив міністр внутрішніх справ генерал внутрішньої служби України Віталій Захарченко.

Зокрема, в зверненні Колегія МВС констатує: «Криміногенна ситуація в Україні залишається досить складною. Кризові явища в економіці супроводжуються нарощенням суспільних суперечностей. Має місце зростання кількості злочинних проявів, у тому числі тяжких і особливо тяжких. При цьому велика їх кількість залишається нерозкритою. В окремих регіонах значно ускладнилася ситуація з попередженням злочинних посягань на життя і здоров’я громадян. У структурі злочинності домінують майнові посягання. Загострюється проблема вчинення злочинів у громадських місцях, насамперед розбійних нападів і грабежів. Значними є тіньовий сегмент економіки, розповсюдженість корупційних проявів. Неадекватними криміногенним реаліям є зусилля щодо протидії наркозлочинності. Не відповідає вимогам сьогодення стан боротьби з організованою злочинністю. Зростає неповага до Закону в дитячому та молодіжному середовищі. Продовжують мати місце ганебні випадки порушення прав людини в діяльності органів внутрішніх справ».

«Злочинність стала однією із загроз національній безпеці держави. Таке становище зумовлює численні звернення громадян за захистом до державних органів і вимагає рішучої активізації заходів протидії злочинним проявам усіх видів», – йдеться в зверненні.

 

Тому, Колегія Міністерства внутрішніх справ України вважає за необхідне звернутися до особового складу з приводу нагальної потреби виконати завдання, серед яких, зокрема: рішуча протидія злочинності й корупції, максимальне наближення роботи міліціонерів до потреб громадян, виключення маніпулювання статистичними показниками та їх свідомого викривлення, створення уявного благополуччя, окозамилювання, гонитви за кількісними результатами на шкоду дотриманню прав і свобод людини, ухилення від реєстрації злочинів; викорінення з діяльності органів внутрішніх справ будь-яких кримінальних проявів.

Теги:

МВС, злочинність, В.Захарченко

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар