Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В МВС відбулось обговорення нового Кримінально-процесуального кодексу

0 10

У Головному слідчому управлінні МВС України відбулось засідання – нарада робочої групи по доопрацюванню проекту нового Кримінально-процесуального кодексу (КПК).

Очолює робочу групу по доопрацюванню проекту КПК до складу якої входять представники міліції, прокуратури, Національної академії внутрішніх справ та університету ім. Т.Г. Шевченка, начальник головного слідчого управління – Василь Фаринник.

Як відомо, наразі проект нового КПК вивчає Венеціанська Комісія, задля надання рекомендацій – після чого документ має затвердити Верховна рада України.

На порядку денному робочої групи стало питання розробки доцільних рекомендацій для втілення у життя повноцінних коментарів нового КПК, узгодженого із усіма відомствами, робота яких безпосередньо регулюється цим законодавчим актом – суду, прокуратури, міліції.

– Ми сьогодні працюємо над тим проектом закону, якій висвітлено на офіційних урядових сайтах. Фактично ми розпочинаємо роботу над створенням коментаря до КПК. Наше завдання, розтлумачити нові норми, висвітлити алгоритм дій працівника міліції, суду, прокуратури. Прокуратура, міліція, науковці мають разом опрацювати новий КПК так, щоб не було розбіжностей у тлумаченні у подальшому, ми маємо зробити це всі разом, узгоджено, – зазначив Василь Фаринник.

Теги:

Кримінально-процесуальний кодекс України, Фаринник В.

Джерело:

МВС

Залиште коментар