Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В МВС планують передати охорону громадського порядку приватним фірмам

0 9

Міністерство внутрішніх справ України вивчає питання про залучення приватних охоронних фірм до забезпечення громадського порядку. Про це під час колегії зазначив Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, повідомляють «Українські новини».

За словами міністра загальна кількість співробітників охоронних фірм по країні становить близько 48 тис. осіб. На думку А. Могильова, допомога приватних фірм в охороні громадського порядку може стати істотною допомогою міліції. Як відомо, Міністерство внутрішніх справ раніше заявляло, що планує завершити розробку концепції реформування органів внутрішніх справ до кінця осені.

Теги:

Новини права, Міністерство внутрішніх справ України, охорона громадського порядку, охоронні фірми України, Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов

Залиште коментар