Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В міліції підозрюють, що в машині згорів сам суддя. Порушена справа

0 14

Дарницьке райуправління міліції Києва в середу, 21 січня порушило кримінальну справу за фактом вбивства людини, яка була виявлена в селищі Проліски під Києвом в згорілому автомобілі, що належить одному з суддів Вищого господарського суду.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Києві, передають «Українські новини».

За словами представника прес-служби, слідча група підозрює, що в автомобілі виявлений труп судді Вищого госпсуду.

Справа порушена за статтею 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).

На даний момент проводяться експертизи з встановлення причини спалаху автомобіля, а також встановлюється особа загиблого.

Джерело в правоохоронних органах повідомило «ЛІГАБізнесІнформ»., що автомобіль належав судді Вищого господарського суду України Михайлу Михайлюку.

Нагадаємо, 20 січня співробітники міліції в селищі Проліски Київської області виявили труп в згорілому автомобілі, який належить одному з суддів Вищого господарського суду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар