Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Луценка заявляють, що Пукач назвав Джигу в числі причетних до вбивства Гонгадзе

0 19

Народний депутат від «Народної самооборони» Юрій Гримчак заявляє, що з екс-генерал Олексій Пукач підтвердив, що до організації замовного вбивства Георгія Гонгадзе причетний народний депутат від Партії регіонів Микола Джига.

Про це йому стало відомо із джерел в Генпрокуратурі, повідомили «proUA» у прес-службі «НС».

«Як стало відомо з джерел у Генеральній прокуратурі України, затриманий у липні поточного року колишній генерал «наружки» Олексій Пукач уже дав певні покази, які підтверджують причетність колишнього першого заступника Міністра внутрішніх справ України – начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Миколи Джиги до підготовки й організації розправи над журналістом Г.Гонгадзе», – заявив він.

Фактично, повідомляє Гримчак, Пукач підтвердив, що був лише одним з виконавців замовного вбивства, в організації якого безпосередню участь брав нинішній народний депутат від Партії регіонів Джига.

«Якби наша Генеральна прокуратура разом з президентом України проявили хоч трохи принциповості та послідовності, то найближчими днями парламент розглядав би не фальсифіковані звіти, а конкретне подання Генпрокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата України», – відмітив Гримчак.

Джерело:

proUA

Залиште коментар