Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В київській школі фасували наркотики

0 17

Контрабандні поставки психотропних речовин відбувались через систему міжнародних поштових експрес-відправлень, повідомляє прес-служба СБУ. У результаті спецоперації СБУ затримала трьох громадян України, причетних до організації контрабандного каналу та подальшого розповсюдження психотропів на території України.

Одного з організаторів злочинної групи затримано під час одержання ним  міжнародного експрес-відправлення. У посилці містилось майже 70 гр. особливо небезпечної психотропної речовини MDPV (3.4-метиллендиоксипировалерон), понад 400 гр. психотропної речовин PVP (2(-1-пірролідиніл)валерофенон) та 30 гр. метилону (3,4-метилендиокси-N-метилкатинон).

У подальшому,  в офісі однієї з приватних фірм було затримано ще одного наркодилера, який переправляв отримані посилки до «фасувальника».

Саме остання адреса вразила досвідчених оперативників не тільки обсягами злочинного «бізнесу». Фасувальний цех зловмисники організували за місцем роботи ще одного учасника групи, колишнього співробітника МВС, – у приміщенні тиру однієї з київських середніх шкіл.

Тут було розташовано необхідне обладнання: пакети для розфасування психотропних речовин, електронні ваги, різні рослинні суміші та розчинники, апарат для фасування вже готових сумішей та пігулок. Два мішки загальною вагою 15 кг вже готових для реалізації доз очікували відправки до розважальних нічних закладів.

Слідчими УСБУ в Київській області стосовно учасників злочинної групи порушено кримінальну справу за ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України. За вчинений злочин законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Джерело:

СБУ

Залиште коментар