Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Київ призначили прокурора із Луганська

0 49

Генеральний прокурор Віктор Пшонка призначив на посаду прокурора міста Києва Миколу Бескишкого. Про це повідомляє сайт Генпрокуратури.

Представляючи його колективу прокуратури столиці Пшонка зазначив, що розраховує на його ініціативність та сумлінність, і побажав успіху.

Іншим наказом Пшонка призначив прокурором Луганської області Анатолія Мельника, який з лютого 2011 року був прокурором Києва.

Микола Бескишкий розпочав роботу в органах прокуратури у 1989 році з посади стажиста, працював на керівних посадах – прокурора міста, заступника прокурора області, з грудня 2010 року – прокурором Луганської області.

Мельник розпочав роботу в органах прокуратури у 1987 році, працював на керівних посадах у Запорізькій та Полтавській областях.

Бескишкий народився в Донецькій області, обіймав посаду заступника прокурора Донецької області.

Теги:

Безкишкий Микола

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар