Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В КСУ зареєстроване подання про конституційність указу Президента про виконання обов”язків глав місцевих адміністрацій.

0 14

До Конституційного суду України надійшло подання 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України Указу Президента України “Про тимчасове виконання обов”язків голів місцевих державних адміністрацій” від 26 червня 2008 р. Про це повідомляє прес-служба КСУ. Згідно з регламентом КСУ, подання передане на вивчення до Секретаріату суду.

Нагадаємо, згідно з зазначеним указом Кабінет міністрів зобов”язаний одночасно із внесенням подання про звільнення з посади голови місцевої державної адміністрації вносити Президентові України пропозиції щодо заступників голови місцевої державної адміністрації, на яких пропонується покласти тимчасове виконання обов’язків голови цієї місцевої державної адміністрації. Тимчасове виконання обов”язків голови місцевої адміністрації припиняється з дня видання акту Президента про призначення голови відповідної адміністрації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар