Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Кривому Розі затримали псевдо-омбудсмана

0 19

Працівники Саксаганського районного відділу Криворізького МУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області за хуліганські дії з використанням зброї затримали безробітного мешканця Кіровограда з фальшивим посвідченням.

Під час затримання громадянин назвався чужим прізвищем Самосенко та надав посвідчення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області. За місцем проживання затриманого, крім указаного підробленого посвідчення, було вилучено також посвідчення депутата Верховної Ради України, працівника органів прокуратури, працівника Комітету по боротьбі з організованою злочинністю. Всього міліція вилучила 25 підроблених посвідчень на прізвище Самосенка М.В. Про це повідомляє сайт Уповноваженого України з прав людини.

Цю інформацію підтвердив виконувач обов’язків прокурора Саксаганського району міста Кривий Ріг О.В. Рижков. За його словами, 20 липня 2012 року затриманому було обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Прес-служба Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини наголошує: М.В. Самосенко до діяльності представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області жодного відношення не має.

Теги:

службове посвідчення

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар