Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Криму знову незаконне розпорядження землею

0 16

Прокуратура Автономної Республіки Крим виявила незаконне вилучення на Південному березі Криму ділянки понад 25 га вартістю 70 млн грн, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

За результатами перевірки законності вилучення земельних ділянок з користування державного підприємства “Тавріда”, що входить у структуру Національного виробничо-аграрного об’єднання “Массандра”, порушена кримінальна справа за ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України. У перевищенні службових повноважень підозрюються посадові особи НВАО “Массандра”, ДП “Тавріда” і Маломаякської сільської ради (Алушта).

Як встановлено у ході перевірки, перші незаконно відмовилися від земельної ділянки, а другі протиправно розпорядилися землями держпідприємства, які було виділено у власність низки громадян.

Теги:

незаконне землевідведення

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар