Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Криму здали зброю представники радикального ісламістського руху

0 31

У Криму п’ятеро представників одного з радикальних ісламістських рухів добровільно здали зброю, повідомляє proUA з посиланням на «Е-Крым».

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ, п’ятеро радикалів по добрій волі здали в міліцію п’ять пістолетів «Zoraki» для стрільби гумовими кулями. Зброю було перероблено для використання бойових набоїв.

Власників зброю мають звільнити від кримінальної відповідальності, враховуючи, що пістолети були здані добровільно. Зброю та патрони до неї перевірять на предмет причетності до скоєння злочинів.

Теги: Новини права, МВС Крим, зброя з гумовими кулями, звільнення від кримінальної відповідльності, МВД Крыма, новости права

Джерело:

proUA

Залиште коментар