Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Колесниченко запропонував В.Януковичу створити судову інспекцію

0 15

Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко запропонував Президенту Віктору Януковичу створити судову інспекцію. Таку пропозицію він висловив на зустрічі членів ВРЮ з Президентом, повідомили РБК-Україна у прес-службі ВРЮ.

В.Колесниченко відзначив, що судова інспекція має займатися оперативним виявленням порушень з боку діючих суддів, а складатись вона має з суддів у відставці.

Також голова ВРЮ запропонував Президенту вирішити питання призначення суддів на адміністративні посади. В його пропозицію входить створення консультаційної ради з кар’єрного росту суддів при Президентові у складі 7 осіб: голови ВСУ, голів вищих спеціалізованих суддів, представника від вищої кваліфікаційної комісії суддів, представника парламентського комітету з питань правосуддя та представника від Адміністрації Президента.

Також голова ВРЮ пропонує, щоб в обранні голів суддів брав участь Президент, який би затверджував суддів на адміністративні посади за поданням консультаційної ради.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар