Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Колесниченко запропонував В.Януковичу створити судову інспекцію

11

Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко запропонував Президенту Віктору Януковичу створити судову інспекцію. Таку пропозицію він висловив на зустрічі членів ВРЮ з Президентом, повідомили РБК-Україна у прес-службі ВРЮ.

В.Колесниченко відзначив, що судова інспекція має займатися оперативним виявленням порушень з боку діючих суддів, а складатись вона має з суддів у відставці.

Також голова ВРЮ запропонував Президенту вирішити питання призначення суддів на адміністративні посади. В його пропозицію входить створення консультаційної ради з кар’єрного росту суддів при Президентові у складі 7 осіб: голови ВСУ, голів вищих спеціалізованих суддів, представника від вищої кваліфікаційної комісії суддів, представника парламентського комітету з питань правосуддя та представника від Адміністрації Президента.

Також голова ВРЮ пропонує, щоб в обранні голів суддів брав участь Президент, який би затверджував суддів на адміністративні посади за поданням консультаційної ради.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии