Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Колесниченко виступає за обмеження терміну перебування особи на адмінпосаді у суді для уникнення зловживання з її боку.

0 13

Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко виступає за обмеження терміну перебування особи на адмінпосаді у суді для уникнення зловживання з її боку. Про це він повідомив журналістам на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

Говорячи про проблему призначення суддів на адмінпосади, він зазначив: «Голова суду судді не начальник і не може давати вказівки, які рішення підлеглому судді виносити…Сьогодні проблема призначення на адмінпосади заполітизована. Не проблема, хто призначатиме голову суду, питання в тому, які в нього повноваження…Я виступаю за те, щоб ця посада була тимчасова».

В.Колесниченко зазначив, що необхідно запровадити обов’язкову ротацію керівництва судів. Оскільки під час досить тривалого перебування особи на посаді голови суду, його підлеглі попадають під вплив голови суду, ухвалюючи ті чи інші рішення.

Він додав, що 80% незаконних рішень суду, в т.ч. щодо рейдерства, вирішуються за сприяння голови того чи іншого суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар