Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Хорошковський призначений в.о. голови СБУ

0 17
Валерій Хорошковський призначений в.о. голови Служби безпеки України (СБУ), в зв’язку з тим, що голова СБУ Валентин Наливайченко пішов у відпустку. Про це повідомила РБК-Україна заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман.

“Сьогодні пан Наливайченко  пішов у відпустку, і тому було прийнято рішення про призначення в.о. Валерія Хорошковського”, – сказала вона.

На уточнююче питання, чи підписано відповідний указ, Герман сказала: “Я не знаю, чи підписаний указ, але саме таке рішення було прийнято”.

В.Хорошковський був призначений першим заступником голови СБУ 28 січня 2009 р. До цього призначення він працював на посаді голови Державної митної служби з 24 грудня 2007 р.

Нагадаємо, що В.Наливайченко працює на посаді голови СБУ з 6 березня 2009 р. До цього з 5 грудня 2006 р. він був в.о. голови СБУ.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар