Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В ході реконструкції музею Шевченка розкрадено 2,6 мільйонів гривень бюджетних коштів

0 22

Протягом 2005-2010 років проти колишнього керівництва Шевченківського національного заповідника в Каневі порушено 6 кримінальних справ, про це йдеться в офіційній відповіді Генеральної прокуратури України на запит «Української правди» щодо порушень у Шевченківському природному заповіднику.

Як повідомило ГПУ, попереднє керівництво заповідника та один з працівників Черкаської облдержадміністрації підписували недостовірні акти про виконані роботи на території Шевченківського заповідника. Незаконні дії заподіяли держбюджету збитки у розмірі 2,6 млн грн.

Як відомо, 4 березня цього року президент Віктор Янукович доручив генпрокурору Олександру Медведьку з’ясувати причини затягування реконструкції Шевченківського заповідника.

Того ж місяця були звільнені генеральний директор заповідника Мар’ян Пиняк та голова Черкаської ОДА Олександр Черевко.

Теги:

Новини права, реконструкція музею Шевченка в Каневі, ремонт, розкрадання бюджетних коштів, Генеральна прокуратура України, Олександр Медведько, Кримінальний кодекс України
Новости права, хищение бюджетных средств, уголовное дело, уголовная ответственность, Канев

Залиште коментар