Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Хмельницьку відкрили музей прокуратури

0 18

У прокуратурі Хмельницької області віднедавна відкрито музей історії діяльності цього відомства на території регіону. Тут зібрано майже тисячу експонатів: архівні документи, фотографії, криміналістична техніка та література, прокурорська форма часів царської імперії та радянської доби, різноманітні нагороди, відзнаки, особисті речі.

Історія прокуратури на теренах Хмельниччини вперше згадується у документах ХVІІІ століття. Державний архів містить матеріали щодо діяльності Подільського губернського прокурора, починаючи з 1795 р. Цей факт співпадає з утворенням Подільської губернії. Отож експозиція музею розпочинається з історичних матеріалів про роботу прокуратури на території Подільської губернії і охоплює всі періоди становлення й діяльності прокуратури: дореволюційного, репресій, Великої вітчизняної війни, післявоєнної епохи, сучасної доби.

Теги:

прокуратура

Залиште коментар